SEO

Login API Entegrasyonları

RESTful API, verilere erişmek ve kullanmak için HTTP isteklerini kullanan bir uygulama programı arabirimi (API) için mimari bir stildir. Platform ve yazılım dili bağımsızçalıştıkları için her uygulama ile entegr olabilirler.

EdumaNetWorks olarak Login Yazılım'ın güçlü alt yapısını RESTful API esnekliği ile birleştirerek projelerinizde rahatlıkla Login veritabanlarınıza erişim imkanı sağlamaktayız. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki danışma formunu doldurabilirsiniz.

Dil bağımsız çalışan EdumaNetWorks API ile mevcut uygulamarınız ile tam entegrasyon sağlayabilirsiniz.

EdumaNetWorks API uçtan uca şifreleme yöntemi ile hem veri tabanı bağlantı bilgileri hem de API içerisinde akışı gerçekleşen datalarınızın güvenliğini en üst seviyede sağlamaktadır.

EdumaNetWorks API istekleriniz doğrultusunda geliştirilebilir modüler bir yapıya sahiptir. Bu sebeple mevcut ihtiyaçlarınız dışında gelişebilecek ihtiyaçlarınza hızlı bir şekilde adapte olarak yeni ihtiyaçlarınızı da karşılayacak kabiliyete sahip şekilde tasarlanmıştır.

EdumaNetWorks API, firmanızın talepleri ekibimiz tarafından analiz edildekten hemen sonra tarafınıza açılan kullanıcı kimlikleri ile kullanıma hazır hale gelir.