SEO

Login Dashboard

Login Yazılım veri tabanı ile tam entegre kabiliyetine sahip EdumaNetWorks Dashboard panelleri, işletmenizin ihtiyaç duyduğu her veriyi görselleştirme, analiz etme kabiliyetine sahip modüler yapılardan oluşur.Talepler doğrultusunda Login Yazılım içerisine veri gönderebilir veya içerideki veriyi kontrol edebilir.

EdumaNetWorks olarak Login Yazılım'ın güçlü alt yapısını EdumaNetWorks Dashboard panelleri ile Web ve Mobil ortama taşıyarak işletmenize her an her yerden erişimenizi ve bu sayede daha dinamil çalışma ortamları oluşturmanızı amaçlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki danışma formunu doldurabilirsiniz.

EdumaNetWorks Dashboard ile tüm Login Veritabanlarınızı tek panel ile yönetebilirsiniz. Ayrıca birden fazla veri tabanı olması durumunda veri tabanlarını konüsülide ederek etkileşimli raporlar hazırlayabilirsiniz. Hazır Login Dashboard grafiklerimizin yanı sıra istediğiniz özellikleri hızlı bir şekilde entegre ederek çalışma ortamını çok kısa sürelerde oluşturabilirsiniz.Web veya mobil cihazlardan rahatlıkla erişim sağlayabilir her zaman verilerinizi takip edebilirsiniz.

EdumaNetWorks Dashboard katmanlı mimari ile .Net tabanlı bir web yazılım ürünüdür. Güvenlik katmanlarının sunduğu en üst seviye güvenlik aşamaları ile verilerinizin güvenliği en üst seviyede sağlanır.

EdumaNetWorks Dashboard istekleriniz doğrultusunda geliştirilebilir modüler bir yapıya sahiptir. Bu sebeple mevcut ihtiyaçlarınız dışında gelişebilecek ihtiyaçlarınza hızlı bir şekilde adapte olarak yeni ihtiyaçlarınızı da karşılayacak kabiliyete sahip şekilde tasarlanmıştır.

EdumaNetWorks Dashboard, firmanızın talepleri ekibimiz tarafından analiz edildekten hemen sonra tarafınıza açılan kullanıcı kimlikleri ile kullanıma hazır hale gelir. İsterseniz EdumaNetWorks Dashboard panelini kendi istediğiniz sunucularda barındarabilirisiniz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki danışma formunu kullanabilirsiniz.