SEO

Login Veri Görselleştirme

Login Yazılım veri tabanı ile tam entegre kabiliyetine sahip EdumaNetWorks , işletmenizin ihtiyaç duyduğu her veriyi görselleştirme, analiz etme ve size atacağınız adımlar için yardımcı olma kabiliyetine sahip modüler yapılardan oluşur.Talepleriniz doğrultusunda Login Yazılım içerisinde var olan verilerinizi kompleks analizler şeklinde size sunar.

EdumaNetWorks olarak Login Yazılım'ın güçlü alt yapısını EdumaNetWorks'ün geliştirdiği analiz araçları ile doğru ve hızlı karar verme, yeni iş fırsatlarını tanımlama, maliyeti düşürme gibi konularda kaynak sağlayacak raporlar her zaman elinizin altında olur. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki danışma formunu doldurabilirsiniz.

Doğru ve hızlı karar verme,yeni iş fırsatları tanımlama, maliyetleri düşürme gibi beklentilerinize kaynak sağlayacak raporlar sürekli elinizin altında olur. Sanal bir asistan gibi 7/24 yanınızdadır.

EdumaNetWorks Dashboard katmanlı mimari ile .Net tabanlı bir web yazılım ürünüdür. Güvenlik katmanlarının sunduğu en üst seviye güvenlik aşamaları ile verilerinizin güvenliği en üst seviyede sağlanır.

Tamamen işletmenizin ihtiyaçları, sizin talepleriniz doğrultusunda kompleks analizler ve veri grafikleri çok kısa sürelerde tasarlanabilir ve uygulanabilir.

Veri görselleştirme, EdumaNetWorks Dashboard panelleri ile, firmanızın talepleri doğrultusunda ekibimiz tarafından analiz edildekten hemen sonra tarafınıza açılan kullanıcı kimlikleri ile kullanıma hazır hale gelir. İsterseniz EdumaNetWorks Dashboard panelini kendi istediğiniz sunucularda barındarabilirisiniz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki danışma formunu kullanabilirsiniz.